Захист дачі взимку

Кожна людина, що проживає в мегаполісі, колись мріяв мати невеликий будиночок за межами міста. Тут можна зітхнути чисте повітря, побути в тиші, подивитися на красиву природу. Але коли мрія стає реальністю, виникає відразу питання – як захистити дачу в зимовий час, коли на майно часто зазіхають зловмисники.

Як же бути в такій ситуації? Що придумати, щоб дача не була легкою здобиччю для грабіжників? Звичайно ж, ви можете свої цінні речі відвести в будинок або в квартиру в місті. Але також ви можете поліпшити по максимуму захист свого майна, скориставшись наступними методами, які ми Вам пропонуємо.

Особливості захисту дачі взимку

  • Надійні вхідні двері. Вибираючи вхідні двері для заміського будиночка, обов’язково врахуйте ціну самого виробу і вартість дачі. Якщо можете, встановіть міцну броньовані двері або скористайтеся більш доступними варіантами, наприклад, встановіть міцний замок, металеві накладки на косяки і двері.
  • Решітки, ставні, ролети. Вікна – це найбільш вразливі місця в кожному будинку. Кожен грабіжник здатний видавити з віконної конструкції скло, щоб не ламати двері. Але ви можете захистити вікна, встановивши: ролети, віконниці, жалюзі або решітки.
  • Системи сигналізації. Такі системи здатні оповіщати власника про те, що сталося незаконне проникнення в будинок. Сьогодні вони не користуються великою популярністю, так як в основному встановлюють в котеджах або в великих особняках. Як би там не було, ви завжди можете встановити таку захисну систему у себе на дачі. Зробіть в будинку контур, який при відкритті дверей або вікна розмикається, відсилає сигнал про незаконне проникнення на ваш мобільний телефон. Така система добре себе проявляє, вона вмикає світло або видає сильний звук на ділянці. Гул і світло, звичайно ж, відлякають зловмисника, привернуть інших людей, які викличуть правоохоронні органи і подзвонять вам. Можна також встановити муляжі відеокамер з датчиком руху. Вони засікає будь рушійний об’єкт, стежать за ним, імітують запис відео.
  • Є ще більш надійний варіант захисту дачі – це пультова охорона. Дана сучасна захисна система відправляє тривожний сигнал на головний пульт охоронної фірми. Після того, як компанія отримує сигнал тривоги, на місце, де було скоєно незаконне проникнення, виїжджає група швидкого реагування. Це самий надійний і доступний варіант, що дозволяє захистити свою дачу від злодіїв.
СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ    captcha

    Сплатити послуги