Пожежна сигналізація

Установка пожарной сигнализации в Харькове

Дуже складно захистити майно від непередбачених обставин, які можуть завдати йому шкоди. Загоряння в даному випадку вважаються найнебезпечнішими інцидентами, так як навіть при затопленні кімнати велика частина цінних речей, як і саме приміщення, швидше за все, будуть підлягати відновленню. На допомогу в таких ситуаціях приходить пожежна сигналізація. Причинами пожежі можуть бути неякісна проводка, не виключені прилади, не закритий газ або просто випадковість. Будь-то офіс, підприємство, будинок, гараж, квартира або будь-яке інше приміщення – його господар завжди буде піклуватись про безпеку. Пожежна сигналізація в Харкові давно не є проблемою, так як безліч компаній займається наданням відповідніх услуг. Звернувши до нас, ви отримаєте весь спектр послуг по забезпеченню безпеки вашого майна в будь-яких ситуаціях.

Наші фахівці не тільки проконсультують вас на предмет встановлення сигналізації, але і розкажуть про краще обладнанні на ринку, яке не підводить в небезпечних ситуаціях і забезпечує повну безпеку. Безумовно, вибір приладів залежить і від вартості, яка також вас порадує. Важливими критеріями в даному випадку будуть кількість датчиків, особливості будівлі та багато іншого. Завдяки багаторічному досвіду в даній галузі, ми зможемо підібрати для вас кращий варіант.

Типи пожежної сигналізації в Харкові

Сьогодні існує величезна кількість видів пожежних сигналізацій, кожна з яких добре зарекомендувала себе. У той же час, при підборі приладів для будинку, офісу, складу або іншого приміщення важливо звертати увагу на їх особливості. Пристрої можуть відрізнятися один від одного наявністю додаткових функцій, серед яких пожежогасіння, видалення диму, оповіщення на мобільний пристрій та багато іншого. Якщо ви хочете зберегти своє майно в безпеці, вам дійсно потрібна пожежна сигналізація в Харкові. Ціна установки відповідного обладнання на перший погляд може здатися завищеною, але вона виправдає себе, забезпечуючи впевненість у цілості ваших речей.

Комплектація пожежної сигналізації також має важливе значення, так як від неї залежить функціонал всієї системи. До складу пристрою входять такі елементи:

 • Сповіщувачі, що відповідають за відстеження продуктів горіння або загорянь.
 • Панель контролю для аналізу інформації, отриманої з датчиків. Також вона відповідає за активацію пожежної автоматики.
 • Панель управління.
 • Комунікатор (передавальний на пульт повідомлення)
 • Пристрої безперебійного живлення.
 • Робоче місце, яке дає можливість оцінювати стан і показники пожежних сигналізацій і датчиків.

Монтаж пожежної сигналізації в Харкові

пожарная сигнализация

Монтаж пожежної сигналізації проводиться тільки після проведення певних процедур, що стосуються вивчення особливостей ввіреній території. Фахівці оглядають всі проблемні місця, даючи поради господарям про те, як можна уникнути пожежонебезпечних ситуацій. Тільки після проектування системи пожежної сигналізації у відповідності з усіма законодавчими нормами та обліком побажання клієнта (складання плану і розподілу датчиків і всієї системи в цілому) починається етап монтажу всіх пристроїв і елементів, згідно з проектною документацією. Проводяться пуско-налагоджувальні роботи, після чого вся система проходить процес введення в експлуатацію і видається замовникові відповідний акт.

 

Далі розглянемо класифікацію пожежних сигналізацій більш детально:

 1. Аналогова. В даному випадку місце пожежі визначається за раніше присвоєному номеру шлейфа. Такі системи останнім часом зустрічаються все рідше, але в невеликих приміщеннях вони все ж знаходять застосування. Налаштувати їх роботу досить просто, через що вартість їх теж низька. Незважаючи на це, продуктивність аналогових пожежних сигналізацій має відносно невисокий рівень.
 2. Адресна. Даний тип системи відповідає всім сучасним нормам і вимогам, вказуючи безпосередньо на місце пожежі. Для великих об’єктів сигналізації такого роду просто незамінні.
 3. Адресно-аналогова. Подібні системи використовуються у разі, якщо необхідно збільшити площу роботи вже наявних.

Установка пожежної сигналізації в Харкові

установка пожарной сигнализации

Установка пожежної сигналізації в Харкові не складе труднощів, якщо ви звернетеся до нас. Команда досвідчених фахівців завжди буде готова надати вам допомогу в наданні послуг установки відповідного обладнання і його обслуговування.

Завдяки сучасним приладам зафіксувати вогнище загоряння ще до поширення вогню досить просто. Найчастіше помітити пожежу можна через дим, але існує і безліч інших факторів, на основі яких і працюють пожежні системи. Датчики на них класифікуються на:

 

 1. Вогневі.
 2. Димові.
 3. Теплові.

Охоронно-пожежна сигналізація застосовується в разі, якщо будинок вже знаходиться під наглядом, однак системи вимагають певного доповнення. Забезпечити максимальну ефективність сигналізації можна тільки за допомогою комплексного захисту будинку, офісу, гаража, складу або будь-якого іншого приміщення. Якщо ви переживаєте про своє майно, вам дійсно потрібна установка пожежної сигналізації в Харкові. Ціна послуг в нашій компанії завжди тримається на прийнятному рівні, а ми робимо все можливе для забезпечення повної безпеки клієнтів і їх власності.

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ  captcha

  Сплатити послуги