Відеоспостереження

У сучасному світі, який повний злочинності і відчайдушності, варто бути обережним у всьому. У кожного, хто є власником якогось майна або житлоплощі, хоча б раз у житті проскакувала думка про те, що буде, якщо його квартиру або будинок спробують пограбувати. Природно, кожен хоче тримати під контролем все, що відбувається в своїх оселях, навіть коли самого господаря немає вдома. Установка відеоспостереження в Харкові стала звичайною справою, так як отримані за допомогою устаткування матеріали дають можливість стежити за порядком на певній території. Якщо ви хочете завжди бути в курсі того, що відбувається у вас у квартирі, будинку або офісі, ви потрапили за адресою.

Системи відеоспостереження за довгі роки існування зарекомендували себе дуже ефективними, через що користуються великою популярністю. Вони підходять для об’єктів будь-якого типу, починаючи від невеликих квартир і закінчуючи величезними виробничими майданчиками. Підключення відеоспостереження проводиться за декількома принципами, на яких далі ми зупинимося більш детально, але спершу розглянемо основні переваги такого типу захисту:

 1. Можливість віддаленого спостереження. Оператор відеоспостереження, якому буде приходити сигнал з камер спостереження, може розташовуватися в будь-якому місці.
 2. Збереження записів. Вибираючи розмір накопичувача, ви можете вибрати будь-який період збереження записів з камер спостереження.
 3. Ефект спостереження. Зловмисники, які побачать табличку з інформацією про відеоспостереження або саму камеру, кілька разів подумають перед тим, як здійснювати правопорушення.

Ціни на підключення відеоспостереження

Вартість установки відеоспостереження в Харкові може відрізнятися через постачальника послуг, вибраного клієнтами обладнання, площі, на якій буде проводитися контроль, і ряду інших менш значущих чинників. Наша компанія працює в сфері охорони багато років, через що має в своєму розпорядженні певним багажем досвіду. Наші фахівці не тільки оцінять ввірений їм обсяг робіт, але і порекомендують оптимальну схему охорони тій чи іншій території. Також ми рекомендуємо застосовувати виключно сертифіковану техніку, що пройшла спеціальні тестування. Завдяки співвідношенню професіоналізму, оперативності, якості виконання роботи і прийнятної ціни наша компанія вважається однією з кращих в охоронній галузі. Далі давайте розберемося з класифікацією систем відеоспостереження.

Монтаж відеоспостереження в Харкові найчастіше проводиться в:

 • Приватних будинках, котеджах і заміських віллах.
 • Стоянках, заправках, парковках.
 • Офісах, банківських відділеннях, установах, що працюють з фінансами.
 • Будівельних майданчиках і промислових комплексах.
 • Стадіонах, вокзалах, школах, спортзалах

У таких місцях найчастіше встановлюють зовнішні системи відеоспостереження. Вони стійкі до перепадів температури, вологи та інших зовнішніх факторів, через що можуть прослужити дуже довго. Крім того, деякі сучасні камери оснащені режимом нічного бачення, через що спостерігати за тим, що відбувається можна буде навіть без підсвічування.

Внутрішні системи спостереження мають більш просту конструкцію і використовуються всередині приміщень. Їх можна зустріти в:

 • Офісах, банках.
 • Магазинах – від невеликих до великих.
 • Бізнес-центрах і офісних комплексах.
 • Виробничих цехах.
 • У приміщеннях громадського користування (дворах, під’їздах).

Якщо ви збираєтеся почати свою справу в сфері торгівлі або обслуговування, вам дійсно знадобиться відеоспостереження. Харків не є кримінальним містом, проте обережність ніколи не була зайвою, через що всі підприємці звертаються в охоронні організації. Наша компанія на дасть весь спектр послуг по установці відеоспостереження, сигналізації і пультової охорони.

установка видеонаблюденияНові технології не стоять на місці, через що з’являються все нові і нові прилади, що дозволяють вести спостереження в режимі реального часу і отримувати дані з камер прямо на портативні гаджети. До таких інновацій можна віднести IP-спостереження. Користувач отримує можливість панорамування, масштабування і перемотування записи в режимі реального часу. Система відеоспостереження в Харкові вважається звичним пристроєм для будь-якого домовласника або підприємця, а IP-камера зробить процес контролю ще більш простим і ефективним.

Замовити установку систем відеоспостереження можна в нашій компанії. Ми швидко проведемо обстеження території і визначимо оптимальні точки для розміщення камер. Якщо ви хочете завжди тримати свою власність під контролем, вам дійсно необхідно відеоспостереження. Харків, ціна в якому на послуги іноді трохи завищена, відрізняється від інших міст великою кількістю охоронних організацій, але звернувшись до нас, ви зможете отримати весь спектр послуг за прийнятним цінником.

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

captcha

Сплатити послуги