Охорона будинку в Харкові

 

oxorona-budynku

Охорона будинку в м. Харків потрібна насамперед, адже статистика свідчить про те, що саме приватні будинки найчастіше піддаються увазі злодіїв і зловмисників. Через те, що в будь-якому житлі є цінні речі, як правило, злочинці і полюють на ці об’єкти. Охорона будинків є одним з ключових чинників безпеки, через що вимагає серйозного і професійного підходу. Якщо ви хочете поставити будинок на охорону в Харкові, ви потрапили за адресою. Наша компанія “Охорона і Безпека” завжди готова Вам допомогти з підключенням охорони Вашого будинку!

akciya

Наразі у нас якраз проходить акція на підключення для нових абонентів. Надійна сигналізація для Вашого будинку – найкращий спосіб захисту! Ми пропонуємо сучасний і надійний прилад в оренду! Економія до 4000 грн.!

Ціни на охорону будинку в Харкові

Назва послуги Ціна
Охорона квартири на пульт від 325 грн./міс.
Охорона дому на пульт  від 385 грн./міс.

Ціна на охорону квартири, будинки на пульт може варіюватися в залежності від переліку комплексних послуг, площі житлового приміщення і багато чого іншого.

Калькулятор услуг

ИМЯ

ТЕЛЕФОН ДЛЯ СВЯЗИ

ЭЛЕКТРОННАЯ ПОЧТА (E-MAIL)

ТИП ОХРАНЯЕМОГО ОБЪЕКТА

ЭТАЖНОСТЬ ЗДАНИЯ

ЭТАЖНОСТЬ ОБЪЕКТА

КОЛИЧЕСТВО КОМНАТ С ОКНАМИ

СПОСОБ РЕАГИРОВАНИЯ

ГДЕ НАХОДИТСЯ ОХРАНЯЕМЫЙ ОБЪЕКТ

ОПИСАНИЕ ЗАДАЧИ

captcha

Ціна на охорону будинку на пульт у Харкові може варіюватися залежно від переліку комплексних послуг, площі житлового приміщення та багато чого іншого. Точну вартість можна дізнатися, скориставшись калькулятором розрахунку послуги або зателефонувавши нам за телефонами.

Особливості охорони приватного будинку в Харкові

  • Приватні будинки, як правило, розташовані за містом. У зимовий час велика частина власників залишає їх, переїжджаючи ближче до цивілізації.
  • Заміські будинки розташовуються в місцях з мінімальною кількістю господарів.

Охорона приватного будинку, який знаходиться далеко від Харкова, є однією з найскладніших, але цілком здійсненних послуг для нашого охоронного агентства. У разі небезпеки, наша група швидкого реагування приїде на місце дуже швидко, протягом 3-7 хвилин, не давши можливості зловмисникам завершити свої злочинні справи.

Як працює сигналізація для охорони будинку в Харкові?

yak-pracyuye-oxoronna-sygnalizaciya

 

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

captcha

Сплатити послуги