Охорона квартири, будинку в Харкові

Охрана дома, коттеджаОхорона квартир та охорона будинку потрібна в Харкові в першу чергу, адже статистика говорить про те, що саме приватні будинки, квартири, дачі і котеджі найчастіше схильні до уваги злодіїв і зловмисників. Через те, що спорудження такого типу, як правило, розташовуються далеко від індустріальних центрів, злочинці не переживають про те, що попадуться на випадкових свідків своїх дій. Охорона будинку і квартири є одним з ключових факторів безпеки, через що вимагає серйозного і професійного підходу. Якщо ви хочете поставити будинок (квартиру) на охорону, ви потрапили за адресою.

У злочинних дій злодіїв щодо приватних будинків є свої причини:

  • Будинки або дачі, як правило, знаходяться за містом. У зимовий час велика частина власників залишає їх, переїжджаючи ближче до цивілізації.
  • Заміські будинки розташовуються в місцях з мінімальною кількістю господарів.
  • Дачі ж, як правило, заселені тільки кілька місяців в році.

Ціни на охорону дому в Харкові

Назва послуги Ціна
Охорона квартири на пульт від 295 грн./міс.
Охорона дому на пульт  від 355 грн./міс.

Ціна на охорону квартири, будинки на пульт може варіюватися в залежності від переліку комплексних послуг, площі житлового приміщення і багато чого іншого.

Калькулятор услуг

ИМЯ

ТЕЛЕФОН ДЛЯ СВЯЗИ

ЭЛЕКТРОННАЯ ПОЧТА (E-MAIL)

ТИП ОХРАНЯЕМОГО ОБЪЕКТА

ЭТАЖНОСТЬ ЗДАНИЯ

ЭТАЖНОСТЬ ОБЪЕКТА

КОЛИЧЕСТВО КОМНАТ С ОКНАМИ

СПОСОБ РЕАГИРОВАНИЯ

ГДЕ НАХОДИТСЯ ОХРАНЯЕМЫЙ ОБЪЕКТ

ОПИСАНИЕ ЗАДАЧИ

Обладнання для охорони квартири і будинки

Охорона приватного будинку і квартири вимагає не тільки грамотного продумування, а й наявності всього необхідного обладнання. Наявність систем спостереження, датчиків руху або злому додасть домовласникові впевненості про безпеку своєї власності. Звернувшись в нашу компанію, ви зможете замовити охорону як квартири, так і вдома в Харкові в декількох типів, або ж скористатися комплексними пропозиціями. Давайте розглянемо типи послуг, які відмінно підійдуть для власників котеджів і приватних будинків:

  1. Охоронна сигналізація. Вона дасть можливість отримувати сигнал про спробу проникнення.
  2. Пожежна сигналізація. Дачі значно частіше приватних будинків стають місцем, де відбувається пожежа.
  3. Відеоспостереження. Ви зможете стежити за тим, що відбувається в заміському будинку в режимі реального часу.
  4. Тривожна кнопка. Якщо ви опинилися вдома в момент злому, також не варто переживати. Ви завжди зможете викликати на місце групу швидкого реагування.
  5. Фізична охорона. Якщо все вищеперелічене не викликало в вас впевненість у цілості майна, останній пункт оптимально підійде для вас. Ви можете замовити охорону групою фахівців або однією людиною. Всі вони мають відповідні підготовку та кваліфікацію.
  6. Комплексне забезпечення безпеки. Дана опція передбачає угруповання декількох видів охорони.

Охрана домов, коттеджей

Охорона будинку, який знаходиться далеко від міста Харків, є однією з найскладніших, але цілком здійсненних послуг. У разі небезпеки група швидкого реагування приїде на місце дуже швидко, не давши можливості зловмисникам завершити свої злочинні справи.

Охоронна сигналізація, яка часто встановлюється в будинках і квартирах Харкова, вже є досить ефективним засобом захисту від зломів. Злочинці, які спробують проникнути в приміщення, кілька разів подумають перед тим, як втілювати план в життя, якщо побачать повідомлення про наявність охорони. Популярним тандемом послуг є ОС і пожежна сигналізація. Завдяки такому поєднанню забезпечується повноцінна комплексна охорона квартир. Харків може здатися трохи дорогим містом, однак ми пропонуємо нашим клієнтам найприйнятніші пропозиції, як за ціною, так і з сервісу. У разі пожежі або несанкціонованого проникнення на пульт надійде повідомлення про інцидент, а на місце оперативно прибуде група швидкого реагування.

Також багато власників також встановлюють відеоспостереження, що дуже актуально для заміських будинків. Спеціальні прилади дадуть можливість постійно спостерігати за тим, що відбувається в приміщенні чи на подвір’ї. Варто зауважити, що тільки при використанні якісного устаткування забезпечується повноцінна охорона приватного будинку. Харків не вважається містом з підвищеною кримінальною активністю, проте обережність ніколи не буде зайвою.

Як працює охорона будинку, квартири?

В даному випадку все залежить від типу охоронної системи. Якщо мова йде про пультові сигналізації, сповіщення про проникнення надійде на панель управління, після чого на місце виїде група швидкого реагування. Самому мешканцеві будинку в даному випадку не потрібно робити ніяких дій. Якщо мова йде про локальну сигналізації, після спрацьовування сирени потрібно відразу викликати на місце правоохоронців або пожежних, в залежності від ситуації.

З усього вищесказаного ви вже змогли зрозуміти, що оптимальним засобом захисту від зломів і інших інцидентів є охорона квартири. Харків, ціна в якому іноді буває завищеною, може здатися дорогим містом, але наші фахівці не тільки підберуть для вас оптимальне вирішення питання, але і вартість послуг вас приємно здивує. Пам’ятайте, що безпека вашого майна безпосередньо залежить від професіоналізму і компетентності охорони.

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Сплатити послуги