Охорона мафів в Харкові

охрана мафовМаф вважається саме тим об’єктом, у якого найвищий ризик в плані безпеки. Охорона такого об’єкта вимагає комплексний підхід, щоб здійснити потрібну безпеку. Найголовнішим, ефективним і надійним методом захисту заклад буде поставити маф на охорону. Також не зайвою стане система відеоспостереження. Але така система, що дозволяє стежить за покупцями і співробітниками, вважається дуже серйозною. Тут потрібна особлива уважність, продумана до дрібниць підготовка. Все це необхідно довіряти тільки професіоналам.

Для чого потрібна сигналізація в маф в Харкові

Маф вважається досить маленьким торговим об’єктом, який потребує охорони. Так як сам маф може в будь-який момент пошкодитися від механічного впливу. Крім цього, біля закладу цілодобово можуть ходити дрібні злодії, які хочуть щось забрати з прилавка. Добре, що зараз існую різні методи захисту МАФів. Один з таких – пультова охорона МАФів в Харкові.

Ціна на охорону мафів у Харкові

Название услуги Цена
Охрана мафов на пульт от 385 грн./мес.

Особливості охорони мафів у Харкові

До питання про те, як захистити від зловмисників маф, як правило, підходять комплексно. Вся охорона МАФів буває таких типів:

 • Технічна. До складу такої охорони входять важливі складові, наприклад, система сигналізації, різноманітне обладнання і так далі.
 • Фізична. На спеціальних постах встановлюються охоронці. Охоронець повинен стежити за тим, щоб відвідувачі нічого не брали. При цьому, співробітникам допомагає система відеоспостереження. Також охоронець постійно стоїть біля входу в маф, звіряє куплений товар відвідувачів з чеками.

Пультова охорона МАФів у Харкові

На даний момент найоптимальнішим способом захисту МАФів вважається пультова охорона. Такий спосіб захисту є комплексним, так як встановлюються:

 • Охорона сигналізація. Вона підключається до центрального пульту охоронної компанії. Працівники даної фірми індивідуально вибирають систему сигналізації. Вони беруть до уваги кілька важливих моментів, наприклад, де розташований маф, якого розміру об’єкт, кількість продавців, графік мафа і так далі.
 • Тривожна кнопка. За допомогою такої кнопки продавець або охоронець об’єкту викликає групу швидкого реагування при появі позаштатної ситуації.
 • Фізична охорона (додаткова, більш посилена, за бажанням клієнта).
 • Спеціальна техніка. У набір входять: відеоспостереження, датчики руху, датчики, що реагують на затоплення або стати причиною пожежі.

Головні плюси пультової охорони Харків

Маф – це той об’єкт, який вважається найбільш доступним для зловмисників. Так як маф має невеликі розміри, його часто зламують, грабують. Така ситуація відбувається не тільки в Києві, а також в інших великих і дрібних містах України. Ось тому поставити маф на пульт охорони – це просто необхідних заходів захисту.

Найкращий, доступний за ціною спосіб захистити власний заклад – поставити маф під охорону фірми «Охорона та Безпека». Наші співробітники пропонують клієнтам різні послуги, завдяки яким можна отримати такі переваги:

 • Індивідуальний підхід при виборі охоронної системи.
 • Високоякісні послуги з обслуговування та монтажу сигналізації, охоронного обладнання.
 • Доступна ціна установки пультової охорони в будь-якій торговельній точці.
 • Швидке реагування співробітників в разі, якщо виникає надзвичайна ситуація.
 • Цілодобове спостереження за мофом. Якщо виникає позаштатна ситуація, оператори тут же відправляють до об’єкта групу швидкого реагування.

Пультова охорона – це найкращий метод захисту не тільки МАФів, а також магазинів, квартир, будинків.

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

captcha

Сплатити послуги