Охорона і Безпека Харків

Охоронне агентство «Охорона і Безпека» працює вже більше 20 років в Харкові й області. За даний період часу ми запобігли велика кількість проникнень в приватну власність, плюс завдяки згуртованій роботі команди стали лідером в сфері пультової охорони та протипожежної сигналізації.

Для того шоб піклуватись про безпеку об’єктів, ми користуємося найсучаснішим обладнанням і технологіями. Також ми активно застосовуємо свої розробки, які дають можливість вирішити будь-які проблеми, враховуючи, при цьому, особливості комунікацій України.

охрана квартиры в харькове, акция

Консультація, подробиці з питань акції за телефонами:

Охороне агентство “Охорона і безпека” в Харкові

фото Охрана и БезопасностьГоловна особливість нашого охоронного агентства “Охорона і безпека” в Харкові – у кожного співробітника, який входить до групи миттєвого реагування, на бронежилетах прикріплені відеореєстратори. Завдяки цим пристроям проводиться зйомка кожної дії екіпажу, що відбувається події на об’єкті.

На даний момент наша охоронна фірма «Охорона і Безпека» в Харкові співпрацює з величезною кількістю компаній і приватних осіб. Ми маємо величезний досвід по захисту об’єктів різного призначення, а також великий парк автомобілів. Завдяки цьому у нас дуже хороший рівень запобігання крадіжок і незаконних проникнень в об’єкти, що охороняються в місті Харкові.

Ми намагаємося регулярно розширювати набір власних послуг і регіони, де можемо надавати свої послуги. Тому ми готові співпрацювати з фірмами не тільки Харкова, а й Києва.

Послуги охорони “Охорона і безпека”в Харкові

Ми виконуємо наступну роботу:

 • Надаємо послуги пультової охорони.
 • Монтуємо охоронну сигналізацію.
 • Реагуємо на тривожні кнопки.
 • Монтуємо пожежну сигналізацію.
 • Регулярно моніторимо систему пожежної сигналізації.
 • Проектуємо і встановлюємо систему, яка стежить за доступом і враховує робочий час.
 • Надаємо фізичну охорону.
 • Встановлюємо домофонні системи.
 • Встановлюємо системи проти блискавок.

Про нашу охоронну фірму “Охорона і безпека”

Охранное агентство "Охрана и Безопасность"Основний напрямок нашого охоронного агентства в Харькове- пультова охорона і монтаж протипожежної сигналізації. Наша компанія володіє усіма необхідними документами, так само має ліцензії, щоб надавати послуги охорони в Харкові. Кожного клієнта ми підключаємо до свого пульту охоронної та пожежної сигналізації.

Сьогодні в наявності у нас є 58 автомобілів груп швидкого реагування. Кожен автомобіль має найсучасніші засоби для швидкого зв’язку, а також обладнання супутникового стеження. Знаходження будь-якої машини ми відстежуємо завдяки пульту моніторингу. Тому оператор може миттєво відправляти групу швидкого реагування на об’єкт в Харкові і по області, звідки надійшов тривожний сигнал, скорочуючи, таким чином, час приїзду до мінімуму.

Наступна перевага нашої охороною фірми “Охорона і Безпека” – ми самостійно розробляємо і виробляємо техніку для охоронної та протипожежної системи захисту об’єкта. Наше обладнання змогло себе зарекомендувати тільки з кращого боку. Даними приладами легко користуватися, але в той же час вони вважаються надійним і досить функціональними.

Наша охоронна фірма в Харкові має свою команду фахівців, яка виробляє установку устаткування і надає послуги охорони. Всі співробітники мають великий досвід і знання, змогли за час своєї роботи активно проявити власний професіоналізм та заслужити довіру клієнтів, що доводять численні позитивні відгуки. Охоронне агенство «Охорона та безпека» в Харкові надає швидке і надійне технічне обслуговування, налаштовує техніку і при необхідності ремонтує обладнання для охорони об’єктів приватної власності.

Нам довіряють багато відомих компаній, наприклад, МОБІЛЛАК, Ельдорадо, Алло, Нова Пошта та ін. Ви теж можете бути впевненим в тому, що ми зможемо захистити не тільки вас, але і ваше майно в будь-який час доби.

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ  captcha

  Сплатити послуги