Мобильная тревожная кнопка в Харкові

Все більше набирає популярності мобільна тривожна кнопка в Харкові.

Сучасні телефони дозволяють підтримувати програми, які здатні не просто слухати музику, оплачувати он-лайн, а й убезпечити своє життя.

З цим завданням добре справляється мобільна кнопка тривожна – надійний метод безпеки. За допомогою такої кнопки можна віддалено викликати допомогу, якщо виникла якась надзвичайна ситуація та Група швидкого реагування приїде за лічені хвилини на місце події.

Вартість мобільної кнопки тривожної від 180 грн. у міс.

Оперативне підключення до пультової охорони

Якість

Гарантія

Швидке реагування

Доступні ціни

Тільки сучасне обладнання

 

Що з себе являє мобільна тривожна кнопка?

Тривожна кнопка – електромеханічний прилад. Її натискає людина, якій щось або хтось загрожує. Сигнал від кнопки надходить на пункт диспетчера. Після цього співробітники протягом максимум 10 хвилин прибувають до місця виклику, надають допомогу, нормалізують ситуацію, що склалася.

Підключивши тривожну кнопку, ви зможете захистити:

  •  Своє життя
  • Житлове приміщення (квартиру, будинок, дачу).
  •  Офіс.
  • Промисловий об’єкт.

Пристрій працює, якщо підключена геолокація.

Мобільна тривожна кнопка – пристрій, який можна переносити в кишені. Прилад схожий на невеликий брелок або годинник. Кнопка працює за рахунок радіозв’язку або мобільного оператору.

У яких випадках ви зможете скористатися мобільного тривожною кнопкою?

  • Якщо вашому житті і здоров’ю щось загрожує, наприклад, ви йдете по вулиці пізно ввечері, на вас хтось хоче напасти. Можете дати таку кнопку дитині, так він буде постійно в цілковитій безпеці, коли буде йти зі школи або гуртка додому.
  • Якщо у вас погіршиться стан здоров’я, зможете викликати екстрену медичну допомогу. Засіб вам підійде, якщо у вас є проблеми зі здоров’ям. Також кнопка буде корисна людям похилого віку. Їм не потрібно викликати швидку допомогу, щось пояснювати (іноді на розмови просто не вистачає сил). Людина просто натискає на кнопку і чекає допомогу.

Подбайте заздалегідь за свою безпеку і здоров’я близьких людей!

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ    captcha

    Сплатити послуги