Мобильная тревожная кнопка

мобильная тревожная кнопка

Виключити ризик того, що з вами трапиться щось погане, просто не можна. Сьогодні такий час, коли неможливо передбачити дії тих чи інших людей, груп. Не можна знати, як вони мислять, що задумали. Але ви можете зробити все, щоб захистити власний бізнес, будинок, життя близьких людей.

З цим завданням добре справляється мобільна тривожна кнопка – всім знайомий метод безпеки. За допомогою такої кнопки можна віддалено викликати допомогу, якщо виникла якась надзвичайна ситуація.

Що з себе являє тривожна кнопка?

Тривожна кнопка – електромеханічний прилад. Її натискає людина, якій щось або хтось загрожує. Сигнал від кнопки надходить на пункт диспетчера. Після цього співробітники протягом максимум 10 хвилин прибувають до місця виклику, надають допомогу, нормалізують ситуацію, що склалася.

Підключивши тривожну кнопку, ви зможете захистити:

 •  Житлове приміщення (квартиру, будинок, дачу).
 •  Офіс.
 • Промисловий об’єкт.

Мобільна тривожна кнопка – пристрій, який можна переносити в кишені. Прилад схожий на невеликий брелок або годинник. Кнопка працює за рахунок радіозв’язку або мобільного оператору.

Радіосигнал (у багатьох моделях) передається за рахунок інтернету. Все залежить від типу моделі кнопки. Головна перевага даної зв’язку – людина викликає допомогу, тримаючи долоню у себе в кишені.

Де ви можете бути, використовуючи кнопку? У будь-якому місці Харкова і Києва. Тут найважливіше, щоб у вас був підключений GPS.

У яких випадках ви зможете скористатися мобільного тривожною кнопкою?

 • Якщо вашому житті і здоров’ю щось загрожує, наприклад, ви йдете по вулиці пізно ввечері, на вас хтось хоче напасти. Можете дати таку кнопку дитині, так він буде постійно в цілковитій безпеці, коли буде йти зі школи або гуртка додому.
 • Якщо у вас погіршиться стан здоров’я, зможете викликати екстрену медичну допомогу. Засіб вам підійде, якщо у вас є проблеми зі здоров’ям. Також кнопка буде корисна людям похилого віку. Їм не потрібно викликати швидку допомогу, щось пояснювати (іноді на розмови просто не вистачає сил). Людина просто натискає на кнопку і чекає допомогу.

  Що необхідно, щоб підключити тривожну кнопку?

  Досить мати смартфон з встановленим додатком. Вартість абонентської плати в місяць становить 500 грн.

  Подбайте заздалегідь за свою безпеку і здоров’я близьких людей!

 

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ