СКУД в Харкові

Системи контролю і управління доступом давно стали звичними приладами, як для великих компаній, так і не великих офісів, деяких житлових комплексів. Завдяки універсальності приладів вони використовуються повсюдно. Організація грамотної охоронної системи також частково залежить від СКУД. Система управління доступом в Харкові також не є новинкою, так як установка відповідного обладнання давно стала затребуваною і звичної для багатьох компаній.

Особливості та застосування СКУД

скуд харьков

Найчастіше подібні системи застосовують для захисту території від сторонніх осіб. Ви могли зіткнутися зі СКУД на турнікетах при вході на виробництво. За допомогою спеціальних карт, які є тільки у співробітників того чи іншого підприємства, вони ідентифікують себе, тим самим залишаючи дані про час входу і виходу з території. Перелік відповідної інформації в подальшому дасть можливість охорони або у випадку з кримінальними правопорушеннями поліції визначити коло осіб, які можуть бути причетні до інциденту.

Наша компанія також займається установкою СКУД, проводячи комплекс заходів по максимально продуктивного використання функціоналу систем. У підсумку ви отримаєте надійний набір утиліт, не просто забезпечуючи повний контроль доступу, але і істотно спрощує роботу охоронних організацій. Автоматизовані системи управління доступом також можуть передавати дані про прохід на ту чи іншу територію на пульт, що дозволяє аналізувати приплив людей і повністю викорінити небезпеки будь-якого типу. Розглянемо саму будову і застосування СКУД більш детально.

Головними елементами СКУД є:

  • Ідентифікатори. Ними можуть бути біометричні карти, браслети, магнітні карти і багато іншого. Зчитувачі інформації. Вони дозволять отримувати дані про ту чи іншу людину, яка проходить на захищену територію.
  • Контролери. Вони обробляють інформацію про людину, після чого пускають або не пускають його на той чи інший об’єкт.
  • Програми. Вони встановлюються на пульт, на який приходить інформація про людину.
  • Турнікети, ворота, двері або шлагбауми.

Перелік пристроїв, що входять до складу СКУД, може поповнюватися в залежності від типу приміщення або території. Система управління доступом вважається одним з найпоширеніших методів ідентифікації, через що її технічне оснащення постійно оновлюється. Повна автоматизація процесу дає можливість покласти контроль на перевірені роками механізми, які перед установкою проходять ретельну перевірку за всіма критеріями.

Комп’ютерна система управління доступом підлягає періодичному підстроюванню, так як встановлені в ній параметри можуть змінюватися. Для того, щоб провести діагностику СКУД або встановити її, ви можете звернутися в нашу компанію, що має багаторічний досвід і обслуговує велику кількість об’єктів. Інтелектуальні системи управління доступом, які постійно розвиваються разом з технологіями, стали повноцінною заміною контролерам, справляючись з їх завданнями ще краще і швидше. Звернувшись до нас, ви отримаєте не тільки якісне і налаштоване обладнання, але і всі суміжні послуги, серед яких налагоджувальні роботи, вивчення об’єкту і планові перевірки. Система управління охороною в Харкові, ціна якої прямо залежить від ввіреній нам території, стала не розкішшю, а необхідністю, забезпечуючи повний контроль ситуації на ввіреному компанії об’єкті. Ми завжди стоїмо на варті вашої безпеки!

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ    captcha

    Сплатити послуги