Охорона банків в Харкові

Охорона фінансових організацій є однією з найскладніших завдань. До забезпечення безпеки в даному випадку потрібно підходити з максимальним професіоналізмом і серйозністю, так як на кону стоять великі суми грошей. Охорона банків в Харкові є досить затребуваною послугою, але тут важливо працювати тільки з досвідченими фахівцями. Команда професіоналів нашої компанії має належний багаж знань і навичок для забезпечення безпеки фінансових організацій.

Ціна на охорону банків в Харкові

Назва  послуги Ціна
Абонплата за охрану банку, банкомату від 575 грн./міс.

При будь-якої позаштатної ситуації співробітники установи зможуть викликати на місце групу швидкого реагування, яка вирішить всі питання. Охорона банків в Харкові, ціна якої залежить від маси критеріїв, стала швидше правилом, ніж необхідністю. Наші фахівці багато років працюють в даній сфері, через що чітко знають, як допомогти своїм клієнтам і забезпечити максимально комфортні умови для бізнесу будь-якого рівня.

Все обладнання, яке ми застосовуємо, має відповідні сертифікати і перевірено часом. Всі рівні захисту проходять ретельні налаштування і тестування, через що можливість збоїв повністю виключається. Якщо Ви маєте певні неполадок наші фахівці прибудуть на місце і негайно усунуть їх.

Нюанси охорони банків

охрана-банков

Банки постійно знаходяться в зоні ризику. Через часту рекламу кожен бажаючий знає про те, де знаходиться те чи інше відділення. Якщо мова йде про великі представництва, ситуація ускладнюється ще сильніше, так як в приміщеннях можуть зберігатися досить великі суми грошей. В цілому, загрози для банків можна розділити на два типи – зовнішні і внутрішні. Людський фактор не можна виключати, через що небезпека для збереження фінансів може виходити і від самого персоналу.

Крім того, банки найчастіше від усіх установ стають місцем нападу злочинців. Нашим безпосереднім завданням є забезпечення повного комплексу охоронних заходів, які дадуть можливість створити максимально безпечну атмосферу роботи. Охорона банків вимагає величезного досвіду і всебічного підходу до вирішення проблем.

Перед тим, як почати співпрацю з фінансовою організацією, наші фахівці проведуть ретельну діагностику і збір матеріалів про ввірені їм об’єкти. Зокрема, до переліку специфікацій входять:

 • Місце розташування об’єкта і кримінальна обстановка в усіх районах, які знаходяться поруч.
 • Рівень уразливості будови і самого банку до правопорушень різних типів.
 • Розташування щодо найближчого відділення правоохоронних органів.
 • Визначення найбільш вразливих зон банку.
 • Режим роботи і те, як він відбувається на можливості появи проблем з правопорушеннями. Структура приміщень всередині самої фінансової організації.
 • План вхідних дверей і вікон.
 • Наявність аварійних виходів та плану евакуації при надзвичайних ситуаціях.

Оцінити і структурувати всі перераховані вище особливості можуть тільки досвідчені професіонали своєї справи. Через велику кількість факторів забезпечити повну безпеку може тільки охорона банків, ціна якої повністю окупається завдяки гарантіям збереження особистого майна і готівкових грошових коштів.

Найкраще для оснащення з підвищеною небезпекою підходить комплексний тип охорони. Від надзвичайних подій не застрахований ніхто, через що пожежна безпека також виходить на перший план. У багатьох банках на місці знаходяться сховища даних, втрата яких може спричинити за собою серйозні наслідки. Також важливим атрибутом систем безпеки є наявність тривожної кнопки.

 

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ



  captcha

  Сплатити послуги