Охорона автомобілів в Харкові

Охрана автомобилейКожен власник автомобіля хоче, щоб його транспортний засіб завжди був в цілості та безпеці. Питання про забезпечення безпеки машин актуальне і важливе в сучасності, так як навіть досить заможній українець не може собі дозволити просто так розпрощатися з дорогої річчю.

Сигналізації для авто на пульт набирають популярність, так як забезпечують повну безпеку автомобіля.

Ціна охрани авто в Харкові

Назва послуги Ціна
Абонплата з охрани авто від 420 грн./міс.

Якщо тривожний сигнал надійде на пост охорони, фахівці зможуть відстежити місце розташування транспортного засобу і оперативно знайти його. Також користувач транспортного засобу отримає можливість скористатися тривожною кнопкою, встановленої в салоні. На дорозі ніхто не застрахований від неприємностей, через що таке доповнення доведеться дуже до речі. Охорона автомобілів в Харкові, ціна якої відносно невисока, дасть вам можливість не переживати про збереження вашого транспортного засобу на роботі, відпочинку, під час від’їздів або простого проведення часу з сім’єю.

Якщо ви хочете не переживати про вашу машину, залишену біля під’їзду, на парковці або поруч з магазином, дана послуга зможе вирішити цю проблему раз і назавжди.

Способи охорони автомобілів  в Харкові

Найчастіше на транспортні засоби встановлюють GSM-модулі. Завдяки простоті в експлуатації і ряду інших характерних особливостей, прилади такого типу отримали велику популярність. Охорона автомобілів в Харкові найчастіше забезпечується на основі даної технології. Для того щоб отримати дані про стан транспортного засобу, досить просто перевірити відповідну програму. Крім того, при відсутності доступу в інтернет ви зможете отримувати сповіщення по мобільному зв’язку.

Важливим плюсом в даному типі охорони транспортного засобу є робота системи на будь-якому стані. Навіть перебуваючи на іншому материку, ви будете отримувати відомості про свій автомобіль. Розглянемо процес роботи і пристрій системи GSM-модулів:

  • Головний блок. Він розташовується в самому транспортному засобі, харчуючись від акумулятора і резервного живлення. Датчики, розташовані по периферії. Спектр їх дії охоплює всі зовнішнє і внутрішнє простір автомобіля.
  • Датчики, розташовані по периферії. Спектр їх дії охоплює всі зовнішнє і внутрішнє простір автомобіля.

Пристрій сам по собі простий в застосуванні і монтажі, але для його установки і підтримки краще звернутися до досвідчених фахівців. Охорона автомобілів вимагає уважності до всіх деталей, так як навіть неякісно встановлений акумулятор може стати причиною проблем в подальшому. Розглянемо і основні переваги такого типу забезпечення безпеки:

охрана-автомобилей1. Ви отримуєте можливість відстежити не тільки місце, в якому знаходиться ваш автомобіль, але і швидкість його пересування, а також кількість витраченого палива і масу інших показників.

2. Навіть на великій відстані ви завжди зможете тримати транспортний засіб на контролі.

3. Ви зможете отримати сигнал не тільки про викрадення, а й будь-якому іншому фізичному впливі. Пристрої GSM-систем обладнані власним акумулятором для забезпечення додаткового і безперебійного харчування.

4. Також ви можете глушити двигун з будь-якої точки світу за допомогою інтернет-з’єднання.

Охорона машини вважається однією з найскладніших завдань, так як зловмисники в сучасному світі мають масу пристроїв, здатних вивести з ладу будь-який прилад. В даному випадку спрацьовує пультова складова системи, так як вас обслуговує охоронна організація, вони отримають повідомлення про несанкціоновані дії щодо авто.

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

captcha

Сплатити послуги