Охорона гаражу в Харкові

Охрана гаража

Середньостатистичний водій думає про безпеку свого транспортного засобу в цілому близько 10 хвилин в день. Особливо часто думки про викрадення автомобіля закрадаються в разі, якщо він знаходиться на парковці або стоянці. Незважаючи на те, що розташування транспортного засобу в гаражі істотно спрощує ситуацію, навіть в цьому випадку залишається певний ризик.

Автомобільна сигналізація – корисна і навіть обов’язкова річ в реаліях сучасного світу, але найкраще для забезпечення повної безпеки машини підійде охорона гаража.

Ціна на охрану гаража в Харкові

Назва  послуги Ціна
Абонплата за охорону гаража від 325 грн./міс.

Звернувшись до нас в компанію, ви отримаєте весь спектр послуг щодо забезпечення охорони гаражного приміщення. Фахівці проведуть аналіз розташування місця, де зберігається ваш транспортний засіб, після чого запропонують оптимальний варіант за прийнятну суму.

Пам’ятайте, що безпека вашого транспортного засобу є одним з ключових чинників його збереження. Якщо ви хочете забути про переживання з приводу свого автомобіля, вам дійсно необхідна охорона гаража. У Харкові, ціни в якому можуть здатися високими, за таку послугу доведеться віддати певні кошти, але вони повністю окупляться, оскільки ваш транспортний засіб буде під наглядом досвідчених фахівців.

Тонкощі охорони гаража

Як і в багатьох будь-яких галузях, найкращим варіантом для гаража є пультова охорона. В першу чергу це стосується користувачів гаражних кооперативів, розташованих відносно далеко від місця роботи або проживання. Стаціонарна охоронна сигналізація може просигналізувати про спробу несанкціонованого проникнення на територію приміщення, однак це не означає, що ви або наряд поліції почуєте її. Пультова охорона гарантує повну безпеку вашого майна, так як при появі перших ознак небезпеки на місце виїде група швидкого реагування, яка ліквідує проблеми. Розглянемо більш детально компоненти такої системи:

  • Контрольна панель. За допомогою неї ви зможете здійснювати постановку на охорону або її зняття.
  • Датчики. Завдяки сучасним технологіям відстежити пересування або спробу злому стало значно простіше.
  • Система безперебійного живлення. Навіть при відключенні світла об’єкт все одно буде перебувати під охороною.
  • Датчики диму. Пожежна охорона також є невід’ємною частиною забезпечення безпеки вашого транспортного засобу.
  • Відеоспостереження. Дана опція, як правило, встановлюється побажанням самого замовника.

Також існує певна послідовність роботи при установці охоронної системи на гараж:

1.Перед підключенням пультової сигналізації наші фахівці проведуть його перевірку на предмет слабких місць, що сприяють несанкціонованим проникненням.

2.Після цього створює проект системи сигналізації.

3.Далі проводиться сам монтаж охоронного обладнання.

4.Тільки по завершенню всіх перерахованих вище робіт гараж підключається до пульту, на який будуть приходити всі оповіщення про можливі події.

.

Охорона гаража в Харкові не без нашої допомоги стала досить поширеною і затребуваною послугою. Варто зауважити, що пультова сигналізація не є відносно дешевим методом спостереження за безпекою, але завдяки ефективності вважається однією з найактуальніших в сучасності. Також існує варіант підключення GSM – сигналізації, яка представляє собою майже таку ж систему, але в даному випадку оповіщення про інцидент приходить на мобільний телефон власника гаража.

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ    captcha

    Сплатити послуги