65 груп мобільного реагування
Понад 50 000 об'єктів під охороною
Поспішайте підключити охорону
за супер вигідною ціною
3100грн.
до 25.05

ОХОРОНА І БЕЗПЕКА

Самостійне забезпечення схоронності свого будинку або особистих речей давно не викликає довіри. В еру сучасних технологій охорона і спостереження за власністю стали простим завданням для фахівців. Незважаючи на все вищесказане, знайти якісне і професійне охоронне агентство досить складно. “Охорона і Безпека” – самае та фірма, яка підходить до кожного клієнта індвідуально, має багаторічний досвід роботи, виробляє обладнання для охорони. Звернувшись до нас, ви отримаєте весь спектр послуг, довіривши своє майно досвідченим фахівцям, які знають свою справу не з чуток. У величезному переліку компаній, які надають охоронні послуги , досить просто загубитися, звернувшись до фахівців з недостатнім досвідом. Давайте розглянемо переваги «Охорона і Безпека», завдяки яким ми виконуємо поставлені завдання професійно і якісно:

 • Оцінка ситуації на об’єкті і швидке прийняття заходів.
 • Виявлення проблем, що дозволяє запобігти неприємні інциденти в подальшому.
 • Найбільш інноваційні методи вирішення проблем.
 • Максимальна якість послуг, що надаються.
 • Відповідальність за довірену нам майно.
 • Швидке підключення до пультової охорони.
 • Миттєва реакція оперативних груп.
 • Сучасне і тільки найякісніше обладнання.
 • Оптимальне співвідношення вартості і якості.

Як замовити послуги охорони в Харкові

Позвоните нашему менеджеру
Получите консультацию и согласуйте время встречи
Выезд нашего эксперта на объект для стоставления сметы
Подписание договора и взятие объкта под охрану
ЦІНИ НА ОХОРОННІ ПОСЛУГИ

 

Назва: Ціна:
Кіоск, торговий павільйон від 315 грн./міс
Квартира від 255 грн./міс
Приватний будинок (Харків) від 315 грн./міс
Гараж від 255 грн./міс
Від. Банку, банкомат від 505 грн./міс
Офіс, склад, магазин, маркет від 315 грн./міс
ПОВ, ломбарди з тривожною кнопкою від 505 грн./міс
Громадське харчування від 315 грн./міс
Сфера послуг, виробництво від 315 грн./міс
Бюджетники від 445 грн./міс
Ювелірні магазини (лотки) від 505 грн./міс
Пожежна сигналізація від 250 грн./міс
Тривожна кнопка ПОВ від 395 грн./міс
Тільки тривожна кнопка сума згідно категорії об’єкта
Автомобіль від 350 грн./міс
НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Послуги охорони в Харкові

Підприємець, який взяв на себе відповідальність за майно компанії, власник ресторану, який відповідає за безпеку відвідувачів, або ж просто господар квартири, в якій є цінні речі, хочуть зберегти все нажите, захистивши його від зловмисників або всіляких надзвичайних ситуацій. Безумовно, від подібних інцидентів не застрахований ніхто, через що краще завчасно подумати про охорону фірму. В першу чергу в даному випадку варто звертати увагу на досвід агентства. Познайомившись з нашої охоронною фірмою «Охорона і Безпека» в Харкові, Ви відразу зможете зрозуміти, що ми працюємо на ринку надання послуги охорони в Харкові в даній галузі вже довгі роки, через що маємо базу позитивних відгуків від клієнтів, задоволених обслуговуванням. Організація власної системи моніторингу за об’єктом, установка датчиків диму або затоплення і багато іншого можуть викликати масу незручностей. Ціни на охоронні послуги в Харкові не великі, через що дозволити встановити сигналізацію на будинок або квартиру може собі кожен бажаючий. Ще більш дивною ідеєю здається організація власної системи безпеки. На ділі подібний захід просто приречений на провал, тому що ви витратите масу часу, так і не отримавши належного результату. Якщо ви зіткнулися з вищеописаними проблемами – ви напевне звернулися за адресою. При пошуку якісної обслуговуючої організації ви зустрінете багато охоронних агентств Харкова, але звернувшись до нас, ви отримаєте повним спектр послуг за прийнятною вартістю. Перед початком роботи ми проведемо консультації з усіх тем, що вас цікавлять, через що співпраця буде легкою і невимушеною. У сфері бізнесу, торгівлі або обслуговування безпеку персоналу і клієнтів також є запорукою успіху. Приватні охоронні агентства в Харкові, як правило, намагаються уникати таких досить складних задач, особливо якщо мова йде про недосвідчених фахівців. До того ж цінова політика у нас доступна. Ми часто проводимо акції на підключення.

Пультова охорона Харків

Останнім часом велике поширення набула пультова охорона в Харкові, так як вона відмінно підходить не тільки для будинків і офісів, але і великих будівель великих організацій. Наші фахівці підключать всі обладнання, попередньо підібравши його, налаштують і приведуть в дію. Пультова охорона працює таким чином, що захищає не тільки від зломів, але й дає можливість завчасно запобігти пожежам або потопам. Звертайтеся, і ми знайдемо оптимальне рішення для вас і зі збереження вашого майна. Ми ретельно вивчимо тонкощі роботи вашої організації і підберемо найактуальніший і відповідний тип захисту вас і вашого майна. Наша компанія надає наступні послуги пультової охорони в Харкові:

 • Квартир, котеджів, дач або заміських будинків.
 • Складських приміщень, магазинів та інших торгових точок.
 • Розважальних закладів, ресторанів і кафе.
 • Офісів, бізнесу.
 • Фінансових установ, кредитних організацій і банків.
 • Транспортних засобів та місць їх зберігання.
 • Та ін. об’єктів.

Калькулятор услуг

ИМЯ

ТЕЛЕФОН ДЛЯ СВЯЗИ

ЭЛЕКТРОННАЯ ПОЧТА (E-MAIL)

ТИП ОХРАНЯЕМОГО ОБЪЕКТА

ЭТАЖНОСТЬ ЗДАНИЯ

ЭТАЖНОСТЬ ОБЪЕКТА

КОЛИЧЕСТВО КОМНАТ С ОКНАМИ

СПОСОБ РЕАГИРОВАНИЯ

ГДЕ НАХОДИТСЯ ОХРАНЯЕМЫЙ ОБЪЕКТ

ОПИСАНИЕ ЗАДАЧИ

(РУС) Вопрос-ответ
Нет, за ложный вызов плата не взымается.
В данный момент стоимость подключение по акционной цене от 3100 грн. Абонплата всего 255 грн./мес.
Стоимость установки сигнализации в квартиру на пульт охраны от 3100 грн. Более подробную информацию можно узнать по телефону.
СЕРТИФІКАТИ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ