Тривожна кнопка Київ

тревожная кнопка киевПовністю усунути ризик виникнення надзвичайних ситуацій не можна. Ми сьогодні живемо в той час, коли неможливо вгадати дії деяких людей, як буде розвиватися дії, пов’язані з такими особами. Але кожен з нас може зробити все можливе і неможливе, щоб захистити власний бізнес, житло, здоров’я працівників фірми і близьких людей.

Тривожна кнопка (Київ) легко справляється з цією роботою. Це вже давно знайомий багатьом людям метод безпеки, за допомогою якого можна віддалено викликати охоронців, якщо виникла надзвичайна ситуація.

Що з себе являє тривожна сигналізація?

Тривожна сигналізація (Київ) – це електромеханічний прилад. Він починає працювати від впливу людини, який виявляє небезпеку. Сигнал від кнопки йде до диспетчерського пункту. Співробітники охоронного агентства (ГШР) на протязі декількох хвилин прибувають на те місце, від куди надійшов виклик. Вони надають допомогу людям, які ії викликали, нормалізують обстановку, що склалася.

Установка тривожної кнопки в Києві може здійснюватися на таких об’єктах:

 • В житлових приміщеннях (квартирах, приватних будинках).
 • В нежитлових приміщеннях (офісних, магазинах, кафе, кіосках та інших).
 • На промислових об’єктах (заводах, складах, та інших).

Ціна тревожної кнопки в Київі

Назва послуги Ціна
Тревожная кнопка согласно типа охраняемого объекта
Мобильна тревожна кнопка від 500 грн / міс

В основному таким методом безпеки користуються на тих об’єктах, де є багато грошей. Пристосування також може встановлюватися у великих котеджах за містом, на дачах або на приватній території. Якщо необхідно охороняти промислову територію, склади з продукцією, зони з високою кримінальною активністю, тоді на території об’єкта встановлюється відразу кілька тривожних кнопок.

У стандартний набір сигналізації входять такі елементи:

·Тривожна кнопка – це фіксований пристрій на стіні або під столом (можливий варіант з радіо брелками). Якщо на нього впливати, утворюється тривожний сигнал. Є такі моделі, які при натисканні фіксуються, утворюючи тим самим стабільний безперервний сигнал тривоги (можливий варіант з супроводом сирени).

·Контрольний прилад. Завдяки даній системі сигнал від тривожної кнопки, передається на головний охоронний пульт

·Джерело безперебійного електроживлення. Це невеликий блок, за допомогою якого живиться прилад навіть якщо виникають перебої в електромережі.

Як встановлюється тривожна кнопка?

Монтаж тривожної кнопки здійснюють тільки фахівці. Такі співробітники працюють в охоронному агентстві «Охорона та Безпека». Під час установки фахівець виконує роботу, яка складається з декількох етапів:

 • Спеціаліст оглядає те приміщення, де буде встановлюватися сигналізація. Він вибирає саме ідеальне місце знаходження тривожної кнопки.
 • Співробітник, вибравши місце, займається монтажем кнопки.
 • Після установки він налагоджує зв’язок з головним охоронним пультом.
 • В самому кінці фахівець перевіряє спрацювання кнопки при різних умовах. Перед тим, як встановлюється тривожна кнопка, фахівець також проводить деякі підрахунки. При цьому, він враховує такі моменти:
 • Планування приміщення, де буде проводиться монтаж сигналізації.
 • Місця розташування кожного співробітника об’єкту.
 • Знаходження елементів меблів та інші важливі моменти.

Переваги тривожної кнопки

Тривожна кнопка сьогодні дуже затребувана серед приватних фірм, компаній і простих громадян, які мають квартиру, будинок, дачу. Дану сигналізацію вибирають за те, що вона має такі важливі переваги:

 • Вартість тривожної кнопки в загальному наборі значно менше, ніж ціна установка звичайної охоронної системи з простими функціями.
 • Вартість абонентської плати у багато разів дешевше змісту охоронця.
 • Кнопка може мати кілька блоків, які передають дані. Це значно збільшує ступінь надійності системи.
 • Радіо тривожну кнопку можна носити з собою по об’єкту.
 • Немає штрафів за хибні виклики, що дозволяє співробітникам натиснути кнопку на ранній стадії сформованої неконтрольованої ситуації.
 • Радіо кнопка має маленькі розміри. Тому вона не заважає під час пересування.
СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ