Охорона котеджу, дачі в Харкові

В останні роки кількість зловмисників в Україні сильно збільшилася. Незважаючи на те, що правоохоронні органи контролюють те, що відбувається, власникам будинків іноді варто брати охорону в свої руки. Зробити це можна звернувшись в нашу компанію. Охорона котеджу, дачі в Харкові давно стала звичайною справою, так як установка відповідного обладнання забезпечує повний захист майна. Існує маса методів убезпечити своє житло, про які в даній статті ми розповімо докладніше.

Існує думка, що дача рідше піддається нападкам зловмисників. Насправді справи йдуть в корені протилежно. Приватні будинки розташовуються на відкритій території, через що постійно знаходяться під поглядом перехожих. Котеджі і дачі же огороджені від очевидців, що і привертає злочинців. Крім того, нерухомість такого типу частіше піддається і пожеж в тому числі. Вогонь із сусідніх лісів або посадок швидко перекидається на всі довколишні, через що дороге майно може опинитися в небезпеці. Пультова охорона дачі вважається однією з найпоширеніших послуг, так як дає можливість групі швидкого реагування прибути на місце події максимально оперативно.

Ціна на охорону дачі, котеджу в Харкові

Назва послуги Ціна
Охорона дачі, котеджа на пульт від 385 грн./міс.

Якщо ви з’являєтеся рідко на своїй дачі, ви часто стикалися з думкою про те, що вона вимагає постійного спостереження і охорони. У сім’ях, які проводять багато часу на роботі або в від’їзди, таке питання стоїть ще гостріше. Ціна на охорону котеджу на пульт повністю окупить себе вже відразу після установки відповідного обладнання, так як ви почнете відчувати себе більш впевнено і позбудетеся від зайвих переживань. Розглянемо особливості охоронної сигналізації більш детально. Існує ряд переваг такого способу захисту дачі:

 • Ваше майно буде в цілковитій безпеці.
 • Наявність підключення до пульту і тривожної кнопки забезпечить безпеку не тільки майна, але і всіх членів вашої родини.
 •  Всі позаштатні ситуації на кшталт витоку газу або води також будуть перебувати під контролем.

Зрештою, ви будете почувати себе спокійно, довіривши своє майно досвідченим фахівцям. Наша компанія працює на ринку охоронних послуг довгі роки, через що може похвалитися масою позитивних відгуків від задоволених клієнтів. Поставити котедж, дачу на охорону можна всього за день, однак почуття спокою буде з вами завжди. Кожен клієнт хоче отримати від обслуговуючої організації послуги найвищого рівня, особливо якщо це стосується безпеки його і його майна

У нашій компанії ви знайдете не тільки прийнятні цінники, а й допомогу від досвідчених фахівців, які знають свою справу на відмінно. При вирішенні питання про вибір типу захисту від зломів варто враховувати масу чинників. Найчастіше клієнти, які хочуть отримати максимальний результат, зупиняються на комплексній охороні. До її складу входять:

 • Відеоспостереження
 • Система пожежної сигналізації.
 • Охоронна сигналізація з підключенням на пульт.

Охорона дачі в Харкові є актуальною темою, оскільки зловмисників стає все більше з кожним днем. Незважаючи на таку не сприятливу тенденцію, співпраця з нашою організацією дасть вам можливість спати спокійно, навіть якщо ви перебуваєте в іншому місті або навіть країні. При замовленні комплексної охорони ви отримуєте:

 1. Підбір оптимального варіанту комплектації захисної системи з урахуванням особливостей кожного приміщення.
 2. Врахування побажань клієнта і підбір варіанту на основі фінансових можливостей.
 3. Повний монтаж і технічна підтримка обладнання без залучення майстрів. У нашій компанії є всі необхідні для комплексної роботи фахівці.
 4. Контроль кожного процесу.
 5. Надійність і якість обслуговування, які не залежать від ціни послуги.

Відразу після придбання власної житлоплощі одним з основних питань для її господарів стає охорона котеджу. Ціна даної послуги може варіюватися в залежності від безлічі факторів, серед яких розмір приміщень, кількість дверей, вікон і багато іншого. Для квартир відмінно підійдуть такі варіанти:

 • Пультова охорона. Такий тип забезпечення безпеки характеризується подачею сигналу про подію на пульт.
 • Автономна сигналізація. Сигнал про проникнення почують сусіди, через що зловмисники просто не зможуть непомітно завершити розпочате.
 • GSM – сигналізація. Під час події ви отримаєте сповіщення про нього на мобільний телефон, через що зможете своєчасно вжити заходів.

Ціна на охорону дачі на пульт трохи вище, ніж у інших послуг, але такий підхід себе повністю виправдовує. Завдяки використанню сучасного обладнання ваша житлоплоща завжди буде знаходитися під наглядом професіоналів. Охорона котеджу в Харкові, ціна якої повністю окупить себе, дозволить позбутися від переживань і убезпечити своє майно.

Калькулятор услуг

ИМЯ

ТЕЛЕФОН ДЛЯ СВЯЗИ

ЭЛЕКТРОННАЯ ПОЧТА (E-MAIL)

ТИП ОХРАНЯЕМОГО ОБЪЕКТА

ЭТАЖНОСТЬ ЗДАНИЯ

ЭТАЖНОСТЬ ОБЪЕКТА

КОЛИЧЕСТВО КОМНАТ С ОКНАМИ

СПОСОБ РЕАГИРОВАНИЯ

ГДЕ НАХОДИТСЯ ОХРАНЯЕМЫЙ ОБЪЕКТ

ОПИСАНИЕ ЗАДАЧИ

captcha

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

captcha

Сплатити послуги