Тривожна кнопка

Тревожная кнопкаБудь-яке місце, в якому зберігається щось цінне, знаходиться в постійній небезпеці. Злочинці не дрімають, через що грамотний і передбачливий господар завжди подбає про захист власності. Тривожна сигналізація стала одним з головних охоронних трендів, так як спрацьовує вчасно, сповіщаючи організацію про небезпеку на об’єкті. Замовити послугу установки відповідної системи ви можете в компанії «Охорона та Безпека».

Тривожна кнопка, як окремий вид сигналізації, відрізняється високим рівнем ефективності. Говорячи простими словами, ви могли побачити її в будь-якому західному або вітчизняному бойовику. Коли грабіжники вриваються в банк або ювелірний магазин, на ресепшені співробітник натискає на тумблер, розташований під столом.

Саме це і є тривожна кнопка. Натискання на неї дає сигнал охоронної організації про позаштатну ситуацію на об’єкті, через що на місце відразу ж вирушає група швидкого реагування. Як правило, тривожна кнопка обслуговується цілодобово, через що її може натиснути охоронець, який перебуває в банку, офісі, магазині або будь-якому іншому приміщенні. Останнім часом таким типом захисту користуються навіть в приватних будинках або квартирах.

Ціна тривожної кнопки в Харкові

Назва послуги Ціна
Тривожна кнопка залежить від конкретного об’єкту, що охороняється
Мобільна тривожна кнопка від 180 грн/міс.

Ціна тривожної кнопки в Харкові може варіюватися від особливостей приміщення і ряду інших чинників. Компанія «Охорона та Безпека» завжди відрізнялася вигідними пропозиціями для клієнтів, виділяючись вартістю послуг на тлі конкурентів. Незважаючи на масу інших варіантів охорони, для повного забезпечення безпеки вам знадобиться тривожна кнопка. Харків перестав бути якимось кримінальним центром України, але зайва обережність нікому не зашкодить. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що ваше майно і нерухомість знаходяться в надійних руках.

Переваги тривожної кнопки в Харкові

Тревожная кнопкаКнопка сигналізації дає можливість не просто захиститися від несанкціонованого проникнення, але і своєчасно запобігти його. Такий тип захисту найчастіше використовується в трьох варіантах:

 • Єдиний спосіб охорони. Іноді тривожна кнопка є єдиною сигналізацією. Такий варіант підходить для квартир, офісів, будинків та інших типів приміщень з відносно невисоким рівнем небезпеки несанкціонованого проникнення.
 • Частина системи. Комплексна охорона об’єкта вважається найефективнішою, а тривожна кнопка в комплексі має особливу важливість. Охоронець на місці або будь-який співробітник одним натисканням може викликати на місце групу швидкого реагування та запобігти небезпеці.
 • Страхування. Тривожна кнопка може бути додатковим типом захисту в разі, якщо на місці працює група фізичної охорони.

Установка тривожної кнопки проводитися досить швидко, проте їй передує ретельне вивчення приміщення або територіі, ввірених охоронній організації. Також існують кілька варіантів монтажу та комплектації систем, про які варто розповісти детальніше:

 • Стаціонарна. Сигналізація в даному випадку встановлюється в зручному місце. Як правило, її прикріплюють на ресепш
  ені або в місці, де сидить охоронець.
 • Бездротова. Такий тип установки дає можливість переносити тривожну кнопку, через що про її місцезнаходження знають тільки уповноважені співробітники.
 •  Мобільна. Тривожною кнопкою може бути навіть додаток в мобільному телефоні. При її натисканні охоронна служба також отримує повідомлення про потенційно небезпечну ситуацію, через що приймаються всі відповідні заходи.
СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ  captcha

  Сплатити послуги