Виклик поліції-затримання з ножем

27.12.2019 на об’єкт, що охороняється – кафе “Фреш лайн”, по вул. Сумська, 1. Вислано ГБР о 18:06:59, прибуття о 18:10:08.

Агресивний невідомий, якого видалили раніше за крадіжку з іншого об’єкта (магазин “Продукти”, вул.Пушкінська, 11/13), спровокував бійку, коли його виводили із закладу, де він порушував громадський порядок, намагався витягнути ніж з борсетки, що побачили співробітники охорони та персонал закладу.

У процесі затримання застосований сльозогінний газ «Терен-4», а також прийоми рукопашного бою, застосований скотч для зв’язування. По 102 викликано поліцію. Викликано швидку за 103 , на вимогу затриманої особи, оскільки він повідомив, що перед інцидентом ужив чотири банки енергетичного напою та алкоголь.

Прибув екіпаж № 1103. Під час огляду затриманого громадянина виявлено у поясній сумці чорну маску, пояснити для яких цілей він її носить відмовився. Приїхала ЛШМД № 201, фельдшер, після огляду встановили, що госпіталізації правопорушник не потребував. Написано співробітниками охорони заяву та відібрано пояснення очевидців.

Встановити особистість порушника не вдалося, за словами Дмитра, був доставлений у відділ поліції для подальшого розгляду, ніж так само переданий співробітникам поліції. Претензій до охорони немає.

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

captcha

Сплатити послуги