Увага! Шахраї в інтернеті

На даний час в Інтернеті з’явилося дуже багато інформації про допомогу біженцям, переселенцям з України. Зазвичай у чатах, рекламних оголошеннях, соціальних мережах можна побачити привабливі картинки із зазначеною сумою допомоги. За незнанням багато хто може переходити за посиланнями і при цьому передати свої дані зловмисникам. Ми постараємося допомогти роз’яснити, як варто поводитися в інтернеті і потрапляти на шахраїв.

Як розпізнати шахраїв у мережі?

Перше важливе правило – це уважно дивитися на лінк (у верхньому рядку браузера є посилання), там буде назва. Якщо це не державні органи, не офіційні представництва банків, благодійних організацій, то не варто залишати ваші персональні дані.

Друге – органи державної влади не дають рекламу на виплати. Навіть якщо вказано фото Президента чи інших державних службовців.

Третє важливе правило-ніколи і не кому не варто передавати інформацію про терміни дії картки, пін-код, cvv код. Навіть працівники банку не вимагають цієї інформації.

Будьте уважні також під час розмови по телефону, коли дзвонять сторонні особи та пропонують допомогу замість отримання даних. Читайте відгуки в інтернеті та довіряйте лише перевіреним джерелам.

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ    captcha

    Сплатити послуги