Коли найчастіше трапляються крадіжки в квартирі

Виявляється, кожен злодій-домушник любить робити власні справи в якийсь певний час. Звичайно ж, такого явища є своє пояснення – в обрані годинник їм легше «працювати».

Які годинни люблять злодії?

Як показує статистика, найчастіше крадіжки квартир відбуваються в проміжок часу між 10 год і 13 год. При цьому, грабіжники, як правило, займаються свої справи по буднях. Є правда рідкісні винятки, наприклад, субота та неділя. Однак таке трапляється лише тоді, коли грабіжник точно впевнений, що власник квартири поїде з дому, його не буде на протязі всього дня.

Особливу увагу необхідно приділити сезону, коли відбуваються крадіжки в квартирах. Найчастіше кількість грабежів збільшується саме влітку. Чому ж? Справа в тому, що в літній час люди залишають свої квартири, щоб відправитися у відпустку до моря або на дачу (статистика показує те, що кількість крадіжок збільшується в рази).

За якими ж причин злодії обирають цей час?

Злодії люблять зазначений час тільки з наступних причин – в даний проміжок часу квартира найбільш вразлива, оскільки її власники працюють, дітки в школі чи садочку. Крім того, сусіди не зможуть помітити щось підозріле, адже вони, можливо, теж на роботі.

Коли злодії потрапляють всередину квартири, вони, як правило, не перебувають у приміщенні дуже довго – вся процедура може тривати близько 15 хв. Все тому, що грабіжник боїться, що хтось із власників може повернутися додому.

Зрозуміло, грабіжник до цього заздалегідь починає стежити за режимом дня власників. Злодій з’ясовує, коли приміщенні буде пусте. Крім того, грабіжник завчасно дізнається, який замок вмонтований в двері квартири – таким чином він може спрацювати швидше, не привернути, при цьому, увагу людей.

Але на ділі досить часто крадіжку робить грабіжник-гастролер. Такі зловмисники в основному заходять в під’їзд, потім вибирають квартиру, враховуючи тип дверей і замок на ній. Після цього грабіжник дзвонить або стукає в двері. Так він точно переконується в тому, що в приміщенні квартири дійсно немає людей. Як правило, в ті години, які були вказані вище, злодіям везе найчастіше.

Якщо ви не хочете, щоб в вашу квартиру забрався злодій, встановіть пультової охорону. Завдяки їй ви не будете переживати за власне житло, про те, що в квартиру може несподівано забратися грабіжник.

Ви можете дізнатися докладніше про сигналізації в квартиру в Харкові на нашому сайті

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ    captcha

    Сплатити послуги