Особливості охорони торгових центрів

Особенности охраны торговых центровУ наш час без охорони не обійтися ніде, будь то приватний будинок, квартира, магазин. Скрізь потрібно напружуватися і думати, як уберегти себе і майно від грабіжників. На ринку пропонуються різні варіанти охоронних систем і потрібно точно знати, на що варто звернути свою увагу, а що обійти стороною.

Організація охорони в торгових центрах – річ не з легких. Перед будівництвом або придбанням ТЦ важливо приділити цьому пункту належну увагу, щоб не пізнати проблем в майбутньому. У цій статті ми розпишемо кілька основних складових, які повинні бути присутніми в будь-якому магазині.

1. Перше, що потрібно зробити – це найняти охоронний персонал. Охоронець повинен бути присутнім в магазині від відкриття і до здачі зміни. Найкращим варіантом буде мати хоча-б двох охоронців для маленького магазина, але якщо у вас великий торговий центр, то краще розставити по одній людині в кожен відділ.

2. Встановлення системи відеоспостереження – найпопулярніший спосіб. У великому торговому центрі без неї не обійтися, так як важливо спостерігати за всіма діями одночасно, але так як територія велика без камер це буде зробити набагато складніше.

3. На входах і на виході з багатьох торгових центрів встановлюються різні турнікети, які будуть контролювати рух і захищати магазин від можливого пограбування. Для більшого контролю на всі речі додаються спеціальні механізми, які зазвичай знімаються на касі при покупці. При винесенні «неочищеними» вироби турнікети або стійки контролю спрацьовують гучного сигналізацією, після чого охоронці швидко реагують і повертають викрадену річ.

4. Часто власники вибирають пультової охорону, адже вона вважається найефективнішим методом. Система складається з оперативної групи і пультового спостереження. Пристрої реагують моментально, подаючи відповідний сигнал на охоронний пост. Така охоронна система включає в себе безліч механізмів, які діють на випередження злочинця.

Важливо до вибору охоронних систем і організації всього процесу підходити з розумом і серйозністю з самого початку. Якщо ви не впевнені в своїх силах, тоді краще довірити роботу професіоналу. Спеціально навчена людина проведе повний огляд центру і визначить рівень захисту на даний момент. Після проведеної роботи фахівці підберуть правильні системи охорони саме для вашого підприємства.

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ    captcha

    Сплатити послуги