Пограбування поки всі вдома

Багато людей припускають, що подібні випадки відбуваються рідко, проте це не так. Пограбування трапляються і навіть з поганими наслідками. У зоні ризику може виявитися будь-яка людина – від молодих забезпечених людей до беззахисних людей похилого віку. Що робити, якщо на вашого родича намагається напасти зловмисник, коли той був удома?

Для початку скористайтеся першим радою – навчіть своїх батьків і родичів більш старшого віку не відкривати двері, коли за нею стоїть незнайома людина. Зловмисником може виявитися не рослий чоловік, одягнений в темну куртку, а, наприклад, листоноша, співробітник якогось фонду, мама з маленьким дитина, якій потрібна термінова допомога.

Наступне, про що варто завжди пам’ятати – перед відкриттям дверей необхідно завжди дивитися в вічко. Можна заради власної безпеки встановити домофон. Також хороший метод захисту своєї квартири – відеоспостереження, яке встановлюється по периметру всього під’їзду.

Багато зловмисників користуються таким методом, який дозволяє їм виманити господаря з квартири – відрізати проводку електрики. Власник, як правило, в таких випадках виходить з квартири, щоб подивитися, чому зникло світло. Ось саме після цього відбувається наступне – зловмисник затягує власника назад в квартиру, вимагає, щоб той віддав всі цінні речі (гроші, техніку, коштовності та ін.).

Як вчинити в такій ситуації? Радимо вам слідувати наступної інструкції:

  • Ніколи не панікуйте, постарайтеся не хвилюватися зайвий раз. Тверезо оціните власне становище в тій ситуації, яка у вас трапилася.
  • Якщо у вас з’явилася хоч мала можливість, покиньте квартиру, вискочите в під’їзд, покличте сусідів на допомогу. У деяких випадках це спрацьовує.
  • Постарайтеся закритися в ванній кімнаті, прихопивши телефон. Коли закриєтеся, викличте допомогу.
  • При наявності тривожної кнопки, обов’язково увімкніть її.
  • Не можна надавати агресивний спротив, так як злодій може мати якусь зброю. Подумайте перш за все за своє життя, вона найцінніше в світі.

Дуже шкода, але люди починають замислюватися про власну безпеку досить пізно, коли з ними, з їхніми друзями або знайомими людьми вже щось погане сталося. Але ми як і раніше будемо іноді стосуватися даної теми, щоб наші передплатники були завжди максимально поінформовані.

 

У такій ситуації Вам не завадили б послуги підключення охоронної сигналізації

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ    captcha

    Сплатити послуги