Криминальная сводка происшествий 23-29.03

На кіоск в переході метро на Олексіївці (Харків напав невідомий опівночі. Екіпаж фахівців “Охорона і Безпека” був на місці менше ніж за 3 хвилини. На місці затримали громадянина, який зламав і зірвав ролети, розбив цеглиною два вторинних скла. Правопорушник спробував викинути з кишень то, що вдалося винести – навушники, зарядні пристрої, інші аксесуари для смартфонів. Цього чоловіка передали поліції.

2. Здійснено напад на цілодобову аптеку. Провізор натиснула на тривожну кнопку, коли троє нетверезих невідомих розбили вітринне скло, поводилися некоректно, погрожували. наша група швидкого реагування прибула на місце через 1,5 хвилини.

Оглянули прилеглу територію і виявили правопорушників. Невідомі у відповідь почали кидати каміння в співробітників охорони і автомобіль. На підтримку був направлений ще одні екіпаж охорони. Спільними зусиллями вдалося затримати одного з підлітків. Шістнадцятирічний громадянин переданий для подальшого розгляду поліції.

3. Подія трапилася на заправці на Рогані (Харків). Час тридцять ночі. Була здійснена крадіжка. Група реагування обстежила прилеглу територію і за прикметами затримала зловмисника. Заправник його впізнав. Затриманого передали поліції.

4. Продавець торгового павільйону «Зоотовари» (Салтівка, Харків) натиснула тривожну кнопку після того, як відвідувач зажадав віддати йому гроші з каси. Співробітники охорони затримали агрессівногоправонарушітеля і передали його поліції.

 

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

captcha

Сплатити послуги