Яких правил треба дотримуватися в Інтернеті

Завдяки інтернету можна отримати абсолютно будь-яку інформацію. Необхідно тільки підключитися до мережі чи з мобільного телефону комп’ютера, а потім знайти необхідний контент. Можна переглядати кінофільми, читати електронні книжки або переписуватися з соцсетях з рідними, друзями. Але інтернет наповнений різними небезпеками. Отже, ніколи не забувайте про правила безпечної поведінки в мережі.

Основні правила безпеки в інтернеті

Іноді мами і папи не розуміють того, чим може бути небезпечним інтернет для дитини. Далеко не будь-який користувач опиняється в інтернеті добрим. Багато зловмисників намагаються усіма методами виманити особисті дані, інші спершу розводять підлітків на інтимні знімки, потім починають шантажувати їх. Отже, щоб узабезпечити себе і дітей від шахрайства, радимо виконувати наступні правила користування інтернетом:

  1. До будь-якого облікового запису, який ви маєте у віртуальному світі, завжди створюйте новий окремий пароль. Вибирайте такий пароль, щоб він полягав приблизно з восьми символів, включав різні цифри і букви різного регістра. Плюс в код бажано вписати спеціальні символи. Приміром, паролі “111111” або “Маша 2000” дуже швидко підбираються і зламуються.
  2.  Завжди використайте для захисту комп’ютера, ноутбука антивірус. Стежте за тим, що програма постійно оновлювалася. Шахраї постійно удосконалюють власні навички. Отже, ви навіть і не помітите, як разом з важливими документами на персональний комп’ютер потраплять програми, в яких є присутнім шкідливий вірус.
  3.  Використайте двохетапну аутентифікацію. Особливо це стосується записів, які розміщуються в електронній пошті або в онлайн-банку. Окрім введення пароля з логіном, вам доведеться записати спеціальний код. Як правило, такий код можна отримати у вигляді повідомлення.
  4. Ніколи не переходьте оп посиланням, які на ваш погляд виглядають сумнівно. Тим більше, якщо в самому повідомленні або тексті можуть пропонувати дорогий презент або грошову винагороду.
  5.  Постарайтеся обмежити власну інформацію. Якщо у вас є дитина, поясните чітко йому, що не можна розповідати стороннім людям в інтернеті особисту інформацію. Приміром, не бажано публічно залишати власну адресу, де ви живете. Також необхідно бути обережними з відміткою геолокации. Можна розміщувати різні публічні місця. Що стосується особистих місць, то це робити не рекомендується.
  6. Грамотно користуйтеся електронною поштою. Пошта призначена для того, щоб миттєво обмінюватися повідомленнями. Вона вважається дуже популярною по всьому світу.  Але цим постійно користуються шахраї. Через електронну пошту зловмисники розсилають листи у вигляді пасток, щоб користувачі, переходячи по отриманих посиланнях, стикалися з обманом. Ця схема називається фішингом – хакерові стає доступна інформація користувачів, наприклад, його файли і фотографії.
СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ    captcha

    Сплатити послуги