Які правила безпеки потрібно дотримуватися вдома

Своє житло, будь то будинок або квартира, захищає людину. Але чи завжди це виявляється правдою?

Безпека в рідних стінах – це дуже важливо. Щоб убезпечитися від ПП, захистити себе і рідних людей, необхідно обов’язково дотримуватися простих і доступних правил.

Як поводитися вдома?

Працівники поліції постійно розповідають про те, як зловмисники дурять, а також які через них можуть бути неприємності, навіть коли людина знаходиться сам у квартирі. Завжди пам’ятайте про це.
Пропонуємо вам познайомитися з простими правилами безпеки. Якщо ви їх будете дотримуватися, надійність і безпеку гарантовані в будь-який час доби.

• Лягаючи спати, вимкніть подачу електрики, води і газу.
• Якщо чимось зайняті, вимкніть пристрої з розеток, які знаходяться в інших кімнатах.
• Намагайтеся стежити за тим, щоб були закриті вікна, двері.
• Краще не заходьте в ліфт, якщо там знаходиться стороння людина.
Також не рекомендуємо відкривати стороннім людям двері, тим більше, якщо вони вам здаються підозрілими.

Методи, що дозволяють захиститися від надзвичайних ситуацій

Не забувайте про те, що небезпека може підстерігати в будь-якому місці. Пожежа, або навіть повінь можуть зіпсувати майно, загрожувати здоров’ю і життю.
Щоб захиститися від надзвичайних випадків, радимо вам встановити технічні пристрої. Справа в тому, що сьогодні продається велика кількість подібних пристроїв. Серед них виділимо найосновніші, які завжди допомагають захистити себе і рідних від небезпеки.
• Система «Розумний будинок». Дана система дає можливість стежити за тим, що відбувається в будинку в будь-який час доби. У разі, якщо щось трапиться, господар житла і охоронне агентство отримають тривожний сигнал.
• Протипожежні датчики. Всі ми знаємо, що пожежа здатний знищити все майно, а також забрати життя. Спеціальні протипожежні датчики дають можливість вчасно виявити осередок займання, швидко загасити пожежу.
• Тривожна сигналізація. Якщо в ваше житло проникне зловмисник, моментально спрацюють спеціальні датчики, від яких на пульт охоронної фірми надійде сигнал тривоги.
• Відеоспостереження. Якщо ви хочете встановити таку систему в приватному будинку, радимо розмістити відразу декілька камер в різних приміщеннях, а також на фасаді будинку і у дворі.
• Ґрати. Встановіть решітки на кожне вікно.
• Металеві двері. Такі двері завжди вважалася надійним захистом будь-якого будинку, квартири, але лише в тому випадку, якщо на ній встановлені міцні замки, які неможливо зламати.

Замовити установку сигналізації ви можете в будь-якій фірмі, яка надає охоронні послуги, встановлює пультової охорону, відеоспостереження та іншу техніку для захисту будинку, квартири.Вартість установки і обслуговування обладнання може варіюватися. Але є охоронні агентства, які укладають з власником договір. Відповідно до такого договору людина повинна платити певну абонплату.

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

captcha

Сплатити послуги