Як уникнути крадіжки в громадському місці

Сьогодні будь-яка людина знає про кишенькових злодіїв. Майже кожен 4-ий громадянин нашої країни стає жертвою таких аферистів. Дивно те, що власні «справи» зловмисники скоюють в тих місцях, де збирається дуже багато людей. Ось саме для таких ситуацій вам знадобляться наші наступні рекомендації, завдяки яким ви захиститеся від кишенькового злодія.

Як захиститися від кишенькового злодія

Для кожного кишенькового злодія «ласим шматком» вважається те, що погано закрито від очей, ненадійно належить власником. Наприклад, гаманець в задній кишені штанів, розкрита жіноча сумка і так далі. Щоб уникнути крадіжки, просто дотримуйтесь правил поведінки в місцях, де збирається багато людей:

  • Не виходьте з квартири, взявши в собою всю готівку. Якщо вам потрібна велика сума, розподіліть її по частинах, помістіть по різних місцях. Наприклад, частина суми покладіть в кишеню піджака, який закривається, частина – в портмоне. Великі гроші носите у внутрішній кишені одягу. Не носіть великі суми в одному гаманці.
  • Перед виходом з квартири переконайтеся, що ваші гроші непомітні під одягом. Слідкуйте, щоб кожен кишеню або замок на куртці, в сумці були щільно закриті. Чи не кладіть гроші в рюкзак. Сумочку не носіть ззаду, так як вона не буде у вас під наглядом.
  • Не допускайте, щоб в громадському місці хтось до вас притулився або терся об вас. У великих магазинах, де люди користуються візками, зберігайте пильність. Чи не кидайте в візок сумку, тим більше, якщо в ній є гроші.
  • Не привертайте увагу людей перерахунком великої суми. Так як в такий момент з вами поруч може перебувати кишеньковий злодій, який намагається знайти жертву.
  • Гроші за проїзд готуйте заздалегідь, не робіть це в автобусі. Слідкуйте, при цьому, за власними цінними речами. Тримайте їх завжди перед собою.
СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

captcha

Сплатити послуги