Захист бізнесу під час карантину

У зв’язку з тим, що на території нашої країни був введений жорсткий карантин, багато громадян просто стали безробітними. Призупинено на час бізнес, перестали працювати кафе, ресторани, перукарні, навчальні установи і так далі. Власникам офісних приміщень було рекомендовано перейти на дистанційну роботу, залишатися всім працівникам фірми будинку.

Всі ми розуміємо, що безробіття, а також криза – це тільки початкові ознаки того, що в країні буде активно розвиватися криміногенна обстановка. Багато жителів великих міст сьогодні залишають домівки, вирушаючи на дачі. Там вони можуть залишитися наодинці з рідними, але, при цьому, їх квартири та офісні приміщення будуть без нагляду, охорони.


Ви маєте власний бізнес, наприклад, магазин, ресторан? Вам довелося закрити його на певний час? Тоді ви ризикуєте втратити своє майно, якщо його не убезпечите.

Захистіть власну справу, яке лише місяць тому приносило вам гарний прибуток, і буде ще довго ще збагачувати вас. Що ж для цього потрібно зробити? Досить підключитися до пультової охорони. Ви більше не будете хвилюватися, що ваше майно буде під загрозою. Тільки раз зверніться в нашу фірму. Після цього ви і ваш бізнес буде назавжди перебувати під надійним захистом.

Чому ж вибирають нас? Є кілька важливих причин: Ми є єдиною пультової охороною, яка має кілька сучасних автомобілів. Завдяки цим машинам наші співробітники можуть миттєво реагувати на виклики. Багато наших конкурентів намагаються на всьому економити, наприклад, на оплату своїх співробітників. Наша фірма бере на роботу лише кращих. Ми єдина організація, в якій працюють тільки міцні люди. Вони регулярно проходять спецпідготовку.

Особливість нашої фірми – незалежно від числа клієнтів, забезпечити кожного з них високою якістю обслуговування. Навіть маючи невелику базу клієнтів, ми маємо в своєму складі необхідну групу моментального реагування.

Тільки наша компанія забезпечує кращу охорону приватного бізнесу від ризику крадіжки.

Ми займаємося охороною не тільки бізнесу, але також:

Квартир.

Гаражів.

Приватних будинків.

Машин.

Підключившись до нашої пультової охорони, ви більше ніколи не будете хвилюватися, що хтось захоче посягнути на ваше майно.

Вартість підключення становить від 3100 грн. Щомісячна плата – від 255 грн.

СЕРТИФІКАТИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ